Nasze Pluszaki To Symbole Waszej Miłości

Wierzymy, że  nasze pluszaki z ubranek to nie tylko fajna zabawka dla dziecka. Dla nas jest to coś o wiele więcej, coś naprawdę magicznego. Dla naszych skarbów pluszaki to prawdziwi przyjaciele z którymi mogą rozmawiać, bawić się i słodko przytulać. Pluszaki troskliwie szyte przez nas, mogą nawet być jescze czymś więcej… dla was samych. Mamy przynajmniej taką słodką nadzieję 🙂

Kiedy widzisz swą pociechę trzymającą pluszaka stworzonego z tego samego, w co ono samo było odziane, to co myślisz? Czy napełnia cię swoista wdzięczność za ilość i jakość czasu, który został wam już dany? Czy dostrzegasz jak ten czas ewoluował, jak twoja troska i opieka, pomagała twemu dziecku wzrosnąć właśnie do tego momentu? Wasza pociecha może teraz przytulać i bawić się z przyjacielem powstałym z materiału waszych wspólnych wspomnień… jaka niezwykła pamiątka! To nie tylko zabawka, to nie kolejny miś, to uhonorowanie waszego całego dotychczasowego bycia razem. I jak wiele dobrego jeszcze przed wami!

Pragniemy dawać właśnie takie magiczne symbole… Symbole twej ogromnej troski i cudownego czasu spędzonego dotąd razem. Abyś wiedział lub wiedziała, droga mamo, drogi tato, że twoja troska i miłość, nie poszła na marne, nie została zapomniana i wyrzucona niczym stare ubrania.

Być może czasem nie dostrzegasz, że robisz bardzo wiele, bo twoja miłująca opieka jest tak nieustanna i bezwarunkowa. Jednak owoce tej troski są w pełni widoczne już teraz. Spójrz jak twoje dziecko jest szczęśliwe ze swoim małym przyjacielem, a wy najdrożsi rodzice, możecie być w pełni wdzięczni i dumni z siebie, że jesteście w tej podróży razem, dając z siebie wszystko i otrzymując to, co bezcenne ? widok radosnej rosnącej pociechy.

Dziękujemy tym, którzy przyjęli nasz dar i czekamy na wszystkich tych, którzy również skorzystają z naszej niezwykłej oferty. Dajemy po to, abyście wy wiedzieli jak bardzo obdarowujecie. I tak samo jak staracie się by wasz skarb był szczęśliwy – to kiedy wy również jesteście – cały świat staje się piękniejszy. 🙂

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz